- UniMachines
- ›
- Saw Machines
- ›
- Hacksaw machines
- ›
- Hacksaw machines Klaeger Müller
- ›
- Hacksaw machines Klaeger Müller HBA 320
Hacksaw machine Klaeger Müller HBA 320
Hacksaw machine Klaeger Müller HBA 320 was manufactured by the machine manufacturer Klaeger Müller. Machine Klaeger Müller HBA 320 was built in 1998 year.
General data | |
|---|---|
| Location | Germany |
| Year of manufacture | 1998 |
| Warranty | Without warranty |
| Technical condition | Good |
| Stock number | 15397 |
Technical parameters | |
|---|---|
| Machine height | 1400 mm |
| Machine width | 2000 mm |
| Machine length | 2250 mm |
| Machine weight | 1.6 t |
Equipment | |
|---|---|
| no data | |












































